Bosch Zahradní vysavač a fukar UniversalGardenTidy 3000
Kód: 06008B1001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Polstrovaný ramenní pás, sběrný vak 50 l, trubice vysavače, tryska foukače
Uživatelské výhody nářadí
- Mimořádně nízká hladina hluku 99 dB (A): snížená hladina akustického výkonu až o 75 % (ProSilence)
- Flexibilní údržba zahrady: funkce 3 v 1 zahrnuje ofukování, vysávání a drcení
- Jednoduché a rychlé přechody mezi jednotlivými režimy, bez nástrojů s rychloupínacím mechanismem
- Sběrný vak s rychlým uvolňováním je vybaven vrstvou odpuzující vlhkost a nečistoty
- Malý, lehký a ergonomický, s vynikající ovladatelností v zahradě
Všestranné čištění zahrady bez rušení sousedů
Bosch UniversalGardenTidy 3000 je řešení 3 v 1 na efektivní odstraňování zahradního odpadu. Toto všestranné zahradní nářadí ProSilence snižuje hladinu hluku až o 75 % a dosahuje mimořádně nízké hladiny hluku 99 dB (A). Foukání, vysávání, drcení – přepínání mezi režimy je rychlé a jednoduché. Deflektory nečistot odpuzující vlhkost na sběrném vaku zajišťují odvádění vody a nečistot na zem. Kovový ventilátor poskytuje optimální výkon pro delší provozní dobu a jeho větší objem umožňuje jednoduché a bezpečné odstraňování ucpání. Vychutnejte si flexibilní a efektivní čištění zahrady s plně nastavitelnými rychlostmi v režimu foukání i vysávání.
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro domácí kutily
Objednávací číslo Bosch
06008B1001
0 600 8B1 001
0.600.8B1.001
EAN
4059952553719
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače listí a fukary |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952553719 |
| Balení: | karton |
| Príkon motora: | 1.600 - 3.000 W |
| Menovitý príkon, min.: | 1.600 W |
| Menovitý príkon, max.: | 3.000 W |
| Variabilná rýchlosť prúdenia vzduchu: | 165 – 285 km/h |
| Objemový prietok: | 160 l/s |
| Hmotnosť (záhradné dúchadlo): | 3,4 kg |
| Hmotnosť (záhradný vysávač): | 4,7 kg |
| Zberný vak: | 50 l |
| Redukcia množstva lístia: | 12:1 |
UniversalGardenTidy 2300
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
