Bosch Zahradní ruční lopatka
Kód: 06008B5300
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Kompaktní, pohodlná konstrukce pro každodenní zahradní práce
- Spolehlivé zahradní nářadí: základní lopatka
- Kompaktní rozměry pro snadné skladování
- Pohodlné používání díky ergonomické konstrukci
- Ideální pro kopání nebo odstraňování plevele z hustých záhonů, okrajů záhonů a nádob
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Objednací číslo Bosch
06008B5300
0 600 8B5 300
0.600.8B5.300
EAN
4053423256406
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční zahradní nářadí |
|---|---|
| EAN: | 4053423256406 |
| Balení: | karton |
| Materiál: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál rukoväte: | TPR |
| Hmotnosť: | 0,32 kg |
| Mäkká tlmiaca vložka rukoväte: | áno |
| Pracovná šírka: | 85 mm |
| Hrúbka materiálu: | 2 mm |
| Celková dĺžka: | 337 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
