Bosch Výsuvný měřicí adaptér pro Zamo 3
Kód: 1608M00C25
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Systémové příslušenství Zamo
- Pro měření vzdáleností a objektů až do 1,5 m
- Ideální pro měření obvodů a volně stojících objektů
- Snadné nasazení a odebrání z laserového měřiče Zamo
- Výpočet ploch, objemů
- Dlouhodobé měření
- Měření délky
- Měření obvodu
- pro Zamo verze 3 od roku 2018
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Objednací číslo Bosch
1608M00C25
1 608 M00 C25
1.608.M00.C25
EAN
3165140934268
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| EAN: | 3165140934268 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ne |
| Rozsah merania:: | 0,01 – 1,50 m |
| Presnosť merania, typ.: | ± 1,0 mm/m |
| Hmotnosť: | 0,028 kg |
Bosch predstavuje: Digitálne laserové zariadenie Zamo
Laserový merač vzdialenosti Bosch Zamo –jednoduché meranie dĺžky, plochy a objektov
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Zamo - rozšíriteľné laserové meranie
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
