Bosch Výsuvné měřicí pásmo s funkcí AUTO-LOCK 8 m Professional
Kód: 1600A01V3S
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Robustní pouzdro a 27 mm nylonová lepená čepel s délkou až 2,7 m
- Snadné měření velkých vzdáleností díky silnému magnetickému háčku, který se připevní na kovové povrchy
- Vybaven funkcí autolock, která pohodlně fixuje čepel a podporuje snadné používání
- Bosch Heavy Duty Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Snadné měření dlouhých vzdáleností díky silnému magnetickému háčku umožňujícímu upevnění na kovové povrchy
- Vysoká přesnost díky přesnosti třídy II
- Odolný oboustranný břit zaručuje snadnou čitelnost z každého úhlu
- Magnetický háček
- Oboustranný tisk na pile/noži
- Absorpce nárazů
- Spona na opasek
- Rukojeť odolná vůči nárazům
- Autoloc
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Výsuvný metr Bosch s funkcí Autolock, 8 m Professional: Podrobnější informace
Pásmo s délkou 8 m je navrženo s robustní konstrukcí a s dlouhou životností. Je vybaveno odolným krytem a 27 mm nylonovou lepenou čepelí s délkou až 2,7 m. Pásmo umožňuje snadné měření velkých vzdáleností díky silnému magnetickému háčku, který lze připevnit na kovové povrchy. Měkká rukojeť a její ergonomický tvar podporují optimální pracovní podmínky. Měřicí pásmo s délkou 8 m je vybaveno funkcí automatického uzamknutí, která pohodlně fixuje čepel pro snadné a pohodlné používání.
Objednávací číslo Bosch
1600A01V3S
1 600 A01 V3S
1.600.A01.V3S
EAN
4059952523606
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřící přístroje |
|---|---|
| EAN: | 4059952523606 |
| Trieda presnosti: | 2 |
| Povrchová úprava píly/noža: | Nylón |
| Hmotnosť: | 0,52 kg |
| Vyčnievanie noža (max.): | 2,7 m |
| Rozmery noža (dĺžka × šírka): | 8 x 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
