Bosch Výsuvná měřicí páska 5 m Professional
Kód: 1600A016BH
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Odolná konstrukce díky pevnému krytu
- Snadné měření dlouhých vzdáleností díky silnému magnetickému háčku umožňujícímu upevnění na kovové povrchy
- Měkká rukojeť a ergonomický tvar pro optimální práci
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Bosch Výsuvné měřicí pásmo 5 m Professional: Podrobnější informace
Výsuvný metr Bosch délky 5 m je navržen s ohledem na vysokou odolnost díky odolnému hliníkovému krytu. Díky silnému magnetickému háčku, který lze upevnit na kovové povrchy, umožňuje snadné měření dlouhých vzdáleností. Měkká rukojeť a ergonomický tvar podporují optimální pracovní podmínky. Výsuvný metr Bosch délky 5 m je vybaven flexibilním tlačítkem zastavení. Stisknutím tlačítka zastavení lze zastavit automatické navíjení metru a usnadnit práci.
Objednávací číslo Bosch
1600A016BH
1 600 A01 6BH
1.600.A01.6BH
EAN
3165140951548
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřící přístroje |
|---|---|
| EAN: | 3165140951548 |
| Magnetický háčik: | áno |
| Flexibilné zastavenie: | áno |
| Trieda presnosti: | 2 |
| Povrchová úprava píly/noža: | Nylón |
| Hmotnosť: | 0,36 kg |
| Absorpcia nárazov: | áno |
| Spona na opasok: | áno |
| Rukoväť odolná voči nárazom: | áno |
| Vyčnievanie noža (max.): | 2,7 m |
| Rozmery noža (dĺžka × šírka): | 5 x 27 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
