Bosch Vysavač na mokré/suché sání GAS 35 M AFC
Kód: 06019C3100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Štěrbinová hubice průměr 35 mm 2607000165, Sáček na odpad 2607432043, Koleno 2608000573, Sada podlahových hubic průměr 35 mm 1609390478, Plochý skládaný filtr PES 2607432034, 3x 0,35 m chromovaná sací trubka průměr 35 mm 2608000575, Hadice 5 m průměr 35 mm antistatická s adaptérem na nářadí 2608000566, Balení karton
Jakou třídu ochrany před prachem potřebujete?
L, M, H je norma pro hodnocení odsavačů prachu (evropská norma EN/IEC 60335-2-69, dodatek AA). Je široce používaná v Evropské unii, Velké Británii, Austrálii a na Novém Zélandu. Pomáhá rychle určit úroveň ochrany, kterou odsavač prachu nabízí, díky viditelnému, standardizovanému hodnocení míry ochrany: Nízká (L-ow), Střední (M-edium), Vysoká (H-igh)
Třída M
- Vhodné pro: oxid křemičitý, měkké dřevo, tvrdé dřevo, kovy, barvy, plasty, písek, oblázky atd.
- Proč se uživatelům líbí: Funkčnost pro mnoho materiálů a aplikací na staveništi
- Pro zařazení do třídy M musí mít vysavače prachu:
- Účinnost filtrace: >99.9%
- Měří se rychlost proudění vzduchu
- Při poklesu rychlosti proudění vzduchu se spustí alarm
- Maximální těsnost zabraňující úniku znečištěného vzduchu
- Nízkoprašná likvidace filtru a prachového sáčku
- Na odsavačích prachu je vždy zřetelně uvedeno L nebo M nebo H
Uživatelské výhody nářadí
- Jako praktické řešení pro transport a odkládání pro mobilní použití poskytuje možnost jednoduše nahoru L-BOXX zacvaknout
- Trvalý sací výkon pro nepřerušovaný postup práce díky automatickému čištění filtru (AFC)
- Jako certifikovaný vysavač prachové třídy M podle normy EU je vhodný pro velkou část typů prachu pro vysokou ochranu uživatele
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Nejpohodlnější a nejjednodušší čištění filtru díky automatickému čištění filtru (každých 15 s); konstantní sací výkon umožňuje pokračovat ve vykonávané práci
- Profesionální elektrické nářadí Bosch pro stavební práce
- Certifikovaný bezpečnostní vysavač prachové třídy „M“ podle normy EU pro dobrou ochranu uživatele
- Zásuvka pro připojení elektrického nářadí s automatickým zapínáním a vypínáním včetně funkce doběhu pro komfort obsluhy navíc
- Integrované držáky pro rozsáhlé příslušenství, kabel a hadici přímo na vysavači
- Robustní podvozek s kolečky nezanechávajícími stopy pro pohodlný transport
- Kontrola objemového průtoku s akustickým signálem při poklesu minimálního průtoku vzduchu pro vysokou ochranu uživatele
- Plynulá regulace sacího výkonu na vysavači a objímce na nářadí
- Automatické vypínání při dosažení max. stavu kapaliny
- Systém Click & Clean:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Jednoduchým "click" můžeš bez problémů připojit nářadí, nástavce a hadice - bez dalšího nářadí
- Maximální sací výkon bez ztrát
- Připraveno pro všechny typy odsávání prachu, včetně mokrého suchého
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GAS 35 M AFC Professional: Podrobnější informace
GAS 35 M AFC Professional je všestranný vysavač Bosch pro mokré a suché vysávání v prachové třídě M s automatickým čištěním filtru. Jeho technologie automatického čištění filtru zajišťuje trvalý, silný sací výkon pro velmi rychlý postup práce. Za spolehlivou ochranu uživatele v souladu s normami EU mu byl udělen certifikát vysavače prachové třídy M. Má také extrémně výkonnou 1 380 W sací turbínu, která poskytuje velmi vysoký vakuový tlak 254 mbar pro nejlepší výsledky sání. Tento vysavač je vhodný pro mokré i suché vysávání. Součástí dodávky je 35litrová nádoba, přístroj je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean. L-BOXX lze pohodlně nacvaknout na Bosch GAS 35 M AFC Professional a nabízí praktické přepravní řešení pro větší mobilitu.
Objednací číslo Bosch
06019C3100
0 601 9C3 100
0.601.9C3.100
EAN
3165140705417
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140705417 |
| Balení: | karton |
| Čištění filtru: | Automatické (AFC) |
| Max. podtlak - Turbína: | 254 mbar |
| Max. průtok - Turbína: | 74 l/s |
| Objem nádoby vysavače (brutto): | 35 l |
| Prachová třída: | M |
| Síťová zásuvka: | ano |
| Kolieska, počet: | 2+2 |
| Automatika štart/stop: | áno |
| Max. výkon pripojeného elektrického náradia: | 2.200 W |
| Min. výkon pripojeného elektrického náradia: | 100 W |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Frekvencia: | 50–60 Hz |
| Objem netto (kvapalina): | 19 l |
| Objem vrecka na prach: | 19 l |
| Max. podtlak - Vysávač: | 230 hPa |
| Max. prietok - Vysávač: | 36 l/s |
| Hmotnosť: | 12,4 kg |
| Stupeň ochrany: | IP X4 |
| Dĺžka: | 515 mm |
| Šírka: | 375 mm |
| Výška: | 575 mm |
| Plocha filtra: | 6.150 cm2 |
Prehľad Bosch Professional: Tipy a triky na vŕtanie betónu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
