Bosch Vysavač na mokré/suché sání GAS 35 L SFC+
Kód: 06019C3000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Plochý skládaný celulózový filtr 2607432033, Štěrbinová hubice průměr 35 mm 2607000165, Sáček na odpad 2607432043, Koleno 2608000573, Sada podlahových hubic průměr 35 mm 1609390478, SFC+ modul, Hadice 3 m Ø 35 mm s objímkou na nářadí 2608000569, 3x 0,35 m chromovaná sací trubka průměr 35 mm 2608000575, Balení karton
Jakou třídu ochrany proti prachu potřebujete?
L, M, H je norma pro hodnocení odsavačů prachu (evropská norma EN/IEC 60335-2-69, dodatek AA). Je široce používána v Evropské unii, Velké Británii, Austrálii a na Novém Zélandu. Pomáhá rychle určit úroveň ochrany, kterou odsavač prachu nabízí, díky viditelnému, standardizovanému hodnocení míry ochrany: Nízká (L-ow), Střední (M-edium), Vysoká (H-igh)
Třída L
- Vhodné pro: prach z domácnosti, sádru, omítku, zeminu, vápno atd.
- Proč se uživatelům líbí: Základní vybavení a cenová dostupnost
- Pro zařazení do třídy L musí mít vysavače prachu:
- Účinnost filtrace: >99%
- Na vysavačích prachu je vždy zřetelně uvedeno L nebo M nebo H
Uživatelské výhody nářadí
- Jako praktické řešení pro transport a odkládání pro mobilní použití poskytuje možnost jednoduše nahoru L-BOXX zacvaknout
- Nejkomfortnější poloautomatické čištění filtru (SFC+) jen jedním pohybem ruky pro rychlý postup práce
- Ty nejlepší výsledky odsávání díky 1 380wattové sací turbíně s velmi vysokým podtlakem až 254 Mbar
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Jednoduché a pohodlné čištění filtru stisknutím tlačítka na přední části hadice
- Profesionální elektrické nářadí Bosch pro stavební práce
- Certifikovaný bezpečnostní vysavač prachové třídy „L“ podle normy EU pro dobrou ochranu uživatele
- Zásuvka pro připojení elektrického nářadí s automatickým zapínáním a vypínáním včetně funkce doběhu pro komfort obsluhy navíc
- Integrované držáky na rozsáhlé příslušenství, kabel a hadici přímo na vysavači
- Robustní podvozek s kolečky nezanechávajícími stopy pro pohodlný transport
- Plynulá regulace sacího výkonu na objímce na nářadí
- Vyhýbá se elektrostatickému výboji díky antistatické funkci s elektricky vodivými hadicemi dostupnými jako příslušenství
- Automatické vypínání při dosažení max. stavu kapaliny
- Systém Click & Clean:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Jednoduchým "click" můžeš bez problémů připojit nářadí, nástavce a hadice - bez dalšího nářadí
- Maximální sací výkon bez ztrát
- Připraveno pro všechny typy odsávání prachu, včetně mokrého suchého
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GAS 35 L SFC+ Professional: Podrobnější informace
GAS 35 L SFC+ Professional je mokro-suchý vysavač Bosch ve třídě prachu L s praktickým poloautomatickým systémem čištění filtru (SFC+). Tento systém umožňuje rychlé a snadné čištění filtru jen jednou rukou pro rychlý postup bez přerušení. Za spolehlivou ochranu uživatele v souladu s normami EU mu byl udělen certifikát vysavače prachové třídy L. Má také extrémně výkonnou 1 380 W sací turbínu, která poskytuje velmi vysoký vakuový tlak 254 mbar pro nejlepší výsledky sání. Tento vysavač je vhodný pro mokré i suché vysávání. Nářadí je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean. L-BOXX lze pohodlně nacvaknout na GAS 35 L SFC+ Professional a nabízí praktické přepravní řešení pro větší mobilitu.
Objednací číslo Bosch
06019C3000
0 601 9C3 000
0.601.9C3.000
EAN
3165140705448
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140705448 |
| Balení: | karton |
| Čištění filtru: | Poloautomatické (SFC) |
| Max. podtlak - Turbína: | 254 mbar |
| Max. průtok - Turbína: | 74 l/s |
| Objem nádoby vysavače (brutto): | 35 l |
| Prachová třída: | L |
| Síťová zásuvka: | ano |
| Kolieska, počet: | 2+2 |
| Automatika štart/stop: | áno |
| Max. výkon pripojeného elektrického náradia: | 2.200 W |
| Min. výkon pripojeného elektrického náradia: | 100 W |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Frekvencia: | 50–60 Hz |
| Objem netto (kvapalina): | 19 l |
| Objem vrecka na prach: | 19 l |
| Max. podtlak - Vysávač: | 230 hPa |
| Max. prietok - Vysávač - režim ECO: | 36 l/s |
| Hmotnosť: | 11,6 kg |
| Stupeň ochrany: | IP X4 |
| Dĺžka: | 515 mm |
| Šírka: | 375 mm |
| Výška: | 575 mm |
| Plocha filtra: | 6.150 cm2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
