Bosch Vysavač na mokré/suché sání GAS 15
Kód: 06019E5000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x odsávací nástavec, 3 m antistatická hadice, štěrbinová hubice, koleno, sada podlahových hubic, kartonové balení
Uživatelské výhody nářadí
- Inovativní systém uchycení prachového sáčku: pro univerzální domácí i profesionální prachové sáčky
- 2 v 1: snadné přepínání mezi vysáváním a ofukováním
- Poloautomatický systém čištění filtru: pro vyšší účinnost a delší životnost filtru
- Profesionální elektrické nářadí Bosch pro stavební práce
- Antistatická hadice – pro minimalizaci škod při provozu
- Systém SmartClick – pro snadné a pevné připojení hadice
- Otočný držák 180° usnadňuje přenášení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GAS 15 Professional: Podrobnější informace
GAS 15 Professional je všestranný vysavač, který lze snadno přepravovat po pracovišti pro mokré i suché použití. Vyznačuje se inovativním systémem držáku nádoby na prach, který je kompatibilní s univerzálními domácími a profesionálními prachovými sáčky. Díky poloautomatickému systému čištění filtru (SFC) je čištění filtru rychlé a snadné. Tento kompaktní vysavač s hmotností nižší než 10 kg má celkový objem nádoby 15 l, díky kolečkům se pohodlně skladuje a přepravuje. Díky systému Click & Clean lze vysavač bez námahy a bezproblémově připojit i k elektrickému nářadí Bosch.
Vysavač Bosch GAS 15 Professional má integrovanou přípojku pro ofukovací aplikace, kterou lze použít jednoduše připojením hadice (prodává se samostatně). Vysavač je vhodný pro použití při montáži sádrokartonu a pro vysávání nečistot.
Objednací číslo Bosch
06019E5000
0 601 9E5 000
0.601.9E5.000
EAN
3165140828994
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140828994 |
| Balení: | karton |
| Čistenie filtra: | poloautomatické |
| Kolieska, počet: | 4 |
| Sieťová zásuvka: | nie |
| Menovitý príkon: | 1.100 W |
| Frekvencia: | 50–60 Hz |
| Objem nádoby vysávača (brutto): | 15 l |
| Objem netto (kvapalina): | 8 l |
| Objem vrecka na prach: | 8 l |
| Max. podtlak - Vysávač: | 22 kPa |
| Max. podtlak - Turbína: | 27 kPa |
| Max. prietok - Vysávač: | 33 l/s |
| Max. prietok - Turbína: | 53 l/s |
| Hmotnosť: | 9,6 kg |
| Stupeň ochrany: | IP X4 |
| Dĺžka: | 360 mm |
| Výška: | 440 mm |
| Plocha filtra: | 2.300 cm2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
