Bosch Vysavač na mokré/suché sání GAS 12-25 PL
Kód: 060197C100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x odsávací potrubí, 3 m hadice, Podlahová hubice, Štěrbinová hubice, Adaptér hadice, Předfiltr, Skládaný filtr HEPA, Balení karton
Jakou třídu ochrany proti prachu potřebujete?
L, M, H je norma pro hodnocení vysavačů prachu (evropská norma EN/IEC 60335-2-69, dodatek AA). Je široce používána v Evropské unii, Velké Británii, Austrálii a na Novém Zélandu. Pomáhá rychle určit úroveň ochrany, kterou vysavač prachu nabízí, díky viditelnému, standardizovanému hodnocení míry ochrany: Nízká (L-ow), Střední (M-edium), Vysoká (H-igh)
Třída L
- Vhodné pro: prach v domácnosti, sádru, omítku, zeminu, vápno atd.
- Proč se uživatelům líbí: Základní vybavení a cenová dostupnost
- Pro zařazení do třídy L musí mít vysavače prachu:
- Účinnost filtrace: >99%
- Na vysavačích prachu je vždy zřetelně uvedeno L nebo M nebo H
Uživatelské výhody nářadí
- Patentovaná technologie čištění filtru Bosch zlepšuje trvalý sací výkon a snižuje frekvenci manuálního čištění filtru
- Filtr HEPA H13 zachycuje 99,95 % jemných prachových částic (> 0,3 mikronu)
- Prodloužená životnost hlavního filtru a předřazený filtr s velkým povrchem
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Vysoká účinnost díky odsávání až 99,97 % prachu
- Profesionální elektrické nářadí Bosch pro stavební práce
- Systém Click & Clean:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Jednoduchým "click" můžeš bez problémů připojit nářadí, nástavce a hadice - bez dalšího nářadí
- Maximální sací výkon bez ztrát
- Připraveno pro všechny typy odsávání prachu, včetně mokrého suchého
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GAS 12-25 PL Professional: Podrobnější informace
GAS 12-25 PL Professional je certifikovaný vysavač třídy L. Výkonný 1 250 W motor tohoto vysavače poskytuje vysoký sací výkon pro mokré i suché aplikace. S dostupným průtokem vzduchu 65 l/s a sacím tlakem 200 mbar jde o vysoce účinné zařízení, které udrží pracoviště čisté a bezprašné. Díky poloautomatickému systému čištění filtru (SFC) je možné filtr vyčistit rychle a jednoduše. Vysavač se navíc dodává s rozhraním Click & Clean, aby bylo možné zařízení bez námahy a bezproblémově připojit k elektrickému nářadí Bosch.
Vysavač Bosch GAS 12-25 PL Professional je vybaven 25litrovou nádobou. Má také integrovaný konektor pro použití s hadicí (prodává se samostatně). Integrovaná elektrická zásuvka dokonce nabízí automatické spuštění, což je praktická funkce, která synchronizuje nářadí a vysávání tak, aby se spustily současně.
Objednací číslo Bosch
060197C100
0 601 97C 100
0.601.97C.100
EAN
3165140926072
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140926072 |
| Balení: | karton |
| Čištění filtru: | Poloautomatické (SFC) |
| Max. podtlak - Turbína: | 200 mbar |
| Max. průtok - Turbína: | 65 l/s |
| Objem nádoby vysavače (brutto): | 25 l |
| Prachová třída: | L |
| Síťová zásuvka: | ano |
| Trieda filtra: | HEPA |
| Kolieska, počet: | 2+2 |
| Automatika štart/stop: | áno |
| Max. výkon pripojeného elektrického náradia: | 2.100 W |
| Min. výkon pripojeného elektrického náradia: | 100 W |
| Menovitý príkon: | 1.250 W |
| Frekvencia: | 50–60 Hz |
| Objem netto (kvapalina): | 15 l |
| Objem vrecka na prach: | 20 l |
| Max. podtlak - Vysávač: | 19 kPa |
| Max. prietok - Vysávač: | 36 l/s |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Stupeň ochrany: | IP X4 |
| Dĺžka: | 483 mm |
| Šírka: | 380 mm |
| Výška: | 453 mm |
| Plocha filtra: | 2.300 cm2 |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
