Bosch Vrtací stojan GCR 180
Kód: 0601190100
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlá montáž diamantové vrtačky
- Robustní konstrukce pro přesné vrtání
- Jednoduché přizpůsobení pracovního úhlu
- Stacionárně vedené vrtání v systému s diamantovou vrtačkou GDB 180 WE obj. č. 0601189800
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Profesionální elektrické nářadí Bosch pro stavební práce
- KONTAKTUJTE NÁS a představíme Vám kompletní nabídku komponentů, které se s diamantovou vrtačkou používají, a jsou nezbytné
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601190100
0 601 190 100
0.601.190.100
EAN
3165140799386
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro diamantové vrtačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140799386 |
| Balení: | karton |
| Dĺžka stĺpika (výška): | 767 mm |
| Šírka: | 205 mm |
| Hĺbka: | 423,5 mm |
| Priemer držiaka náradia: | 60 mm |
| Priemer vŕtacej korunky max.: | 180 mm |
| Priemer vŕtacej korunky s krúžkom na zachytávanie vody max.: | 132 mm |
| Dĺžka vŕtacej korunky max.: | 530 mm |
| Vŕtací zdvih max.: | 514 mm |
| Pracovná dĺžka (os Z) max.: | 455 mm |
| Upevnenie: | skrutkovaný |
| Hmotnosť: | 9,5 kg |
Bosch Diamantová vŕtačka GDB 180 WE, Bosch Vŕtací stojan GCR 180
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
