Bosch Vrtací stojan GCR 180 (II) Professional
Kód: 0601190400
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Stabilní opora díky odolnému hliníkovému sloupku s vysokou torzní pevností a otáčením o 45°
- Přesná práce je zajištěna ukazatelem středu vrtáku, bublinkovou vodováhou a stupnicí hloubky vrtání
- Praktičnost a efektivita díky rychloupínací 60 mm objímce, kombinované základně s možností montáže ukotvením nebo přísavkou
- KONTAKTUJTE NÁS a představíme Vám kompletní nabídku komponentů, které se s diamantovou vrtačkou používají a jsou potřebné
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCR 180 (Ⅱ) Professional: Podrobnější informace
PRO GCR180(II) je první plnohodnotný stojan Bosch pro použití s EXPERT EXDB18V2-180 a PRO GDB180WE pro vrtání diamantovými vrtáky. Tento robustní stojan usnadňuje vrtání diamantovými vrtáky díky odolnému hliníkovému sloupku s vysokou torzní pevností a otáčením o 45°. Kromě stabilní podpory vám PRO GCR180(II) pomáhá zaměřit a lokalizovat vyvrtaný otvor pomocí ukazatele středu vrtáku, bublinkové vodováhy a stupnice hloubky vrtání. Pohodlná a snadná instalace a demontáž díky rychloupínací 60 mm objímce a kombinované základně, kterou můžete namontovat ukotvením nebo přísavkou. Kliku můžete vyjmout a použít ji k nastavení všech šroubů.
Tento stojan pro vrtání diamantovým vrtákem je určen pro použití s EXPERT EXDB18V2-180 a PRO GDB180WE při vrtání velkých otvorů do betonu nebo zdiva na stěně, stropě nebo podlaze, jakož i otvorů pro vytápění, klimatizaci, vodoinstalace a elektroinstalace atd.
Objednací číslo Bosch
0601190400
0 601 190 400
0.601.190.400
EAN
4053423356854
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro diamantové vrtačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423356854 |
| Balení: | karton |
| Dĺžka stĺpika (výška): | 842 mm |
| Šírka: | 267 mm |
| Hĺbka: | 532 mm |
| Priemer držiaka náradia: | 60 mm |
| Priemer vŕtacej korunky max.: | 180 mm |
| Priemer vŕtacej korunky s krúžkom na zachytávanie vody max.: | 132 mm |
| Dĺžka vŕtacej korunky max.: | 530 mm |
| Vŕtací zdvih max.: | 495 mm |
| Pracovná dĺžka (os Z) max.: | 475 mm |
| Uhol vŕtania: | 0−45° |
| Hmotnosť: | 13,2 kg |
Bosch Diamantová vŕtačka GDB 180 WE, Bosch Vŕtací stojan GCR 180
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
