Bosch Vrtací nástavec pro IXO
Kód: 1600A00B9P
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Rozšiřte možnosti použití IXO nástavci, které jsou dostupné samostatně. Pro velkou zábavu z výjimečnosti i všednosti
- Nástavec Bosch vhodný pro Akumulátorový šroubovák Bosch IXO 3 / IXO 4 / IXO 5 / IXO 6 / IXO 7 (třetí až sedmá generace)
- Umožňuje nářadí IXO vrtat tam, kde se nedostane jiné nářadí
- Vrtá do dřeva, plastu a omítky až do tloušťky 5 mm
- Štíhlý design umožňuje přístup a dobré ovládání
- Perfektní pro lehké vrtání ve stísněných prostorech
- Součástí balení jsou i 3 vrtáky průměr 2,3,4 mm, stopka 1/4" šestihran
Malý hrdinský adaptér pro vrtání pro Bosch IXO na těžko dostupných místech
Vrtací adaptér pro Bosch IXO je perfektní malý hrdina pro vrtání na těžko dostupných místech. Je schopen vrtat do dřeva, plastu a omítky až do tloušťky 5 mm a díky jedinečnému úzkému designu je perfektní pro lehké vrtání ve stísněných prostorech, kam se nedostanou tradiční vrtačky.
Objednací číslo Bosch
1600A00B9P
1 600 A00 B9P
1.600.A00.B9P
EAN
3165140839655
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástavce pro šroubovák IXO |
|---|---|
| EAN: | 3165140839655 |
| Balení: | karton |
| Krútiaci moment, max.: | 1,7 Nm |
| Otáčky, max.: | 440 min-1 |
| Hmotnosť, cca.: | 0,12 kg |
| Upínanie nástrojov: | 1/4" vnútorný šesťhran |
| Priemer vrtu do dreva, max.: | 5 mm |
| Priemer skrutiek, max.: | 4 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
