Bosch Tavné lepidlo v tyčinkách žluté, přírodní, pr. 11 mm, 500 g
Kód: 2607001176
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Pro tvrdé, tuhé spoje
Aplikace: jednoduché opravy, fixování, montáž, utěsňování a vyplňování spár Materiály:
Dřevo
Hřebíky
Lepenka
Obaly
Těsnění
Kovy Tyčinka je vhodná pro značky:
Bosch
Black & Decker
Bostik
Bühnen
Metabo
Pattex
Peugeot
Steinel
Uhu
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2607001176
2 607 001 176
2.607.001.176
EAN
3165140048415
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Príslušenstvo pre lepiace pištole |
|---|---|
| EAN: | 3165140048415 |
| Barva: | žlutá |
| Hmotnost: | 500 g |
| Průměr: | 11 mm |
| Dĺžka: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
