Bosch Tavné lepidlo v tyčinkách pro Gluey, průhledné
Kód: 2608002004
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Tyčinky z lepidla tavitelného při nízké teplotě pro lepení a dekorační práce s perem Gluey Pen
Pro pružné, tuhé spoje
Tyčinky Gluey slouží k dekoracím nebo lepení papíru, kartonu, dřeva, plastů či kamene
Bezpečná práce díky nízké teplotě tavení
Aplikace: jednoduché opravy, fixování, montáž, těsnění a vyplňování spár Materiály:
Těsnění
PVC
Plasty
Kůže
Keramika
Tkanina
Sklo Tyčinka je optimálně vhodná pro Bosch:
Gluey
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2608002004
2 608 002 004
2.608.002.004
EAN
3165140941273
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Príslušenstvo pre lepiace pištole |
|---|---|
| EAN: | 3165140941273 |
| Barva: | průhledné |
| Hmotnost: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 70 |
| Průměr: | 7 mm |
| Dĺžka: | 20 mm |
Bosch Gluey: Akumulátorové lepicí pero
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
