Bosch Tavné lepidlo v tyčinkách pro Gluey, barevné
Kód: 2608002005
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Lepicí tyčinky tavitelné za nízké teploty pro lepení a dekorační práce s perem Gluey Pen
Pro pružné, pevné spoje
Tyčinky Gluey slouží k dekoracím nebo lepení papíru, kartonu, dřeva, plastů či kamene
Bezpečné použití díky nízké teplotě tání
Aplikace: jednoduché opravy, fixace, montáž, těsnění a vyplňování spár Barvy:
Červená
Žlutá
Modrá
Zelená
Černá Materiály:
Těsnění
PVC
Plasty
Kůže
Keramika
Textil
Sklo Tyčinka je optimálně vhodná pro Bosch:
Gluey
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2608002005
2 608 002 005
2.608.002.005
EAN
3165140941280
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Príslušenstvo pre lepiace pištole |
|---|---|
| EAN: | 3165140941280 |
| Barva: | barevné 5 barev |
| Hmotnost: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 70 |
| Průměr: | 7 mm |
| Dĺžka: | 20 mm |
Bosch Gluey: Akumulátorové lepicí pero
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
