Bosch Tavné lepidlo v tyčinkách mléčné, prům. 7 mm
Kód: 2609256A03
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Výhody pro uživatele příslušenství
Pro pružné, pevné spoje
Aplikace: jednoduché opravy, fixování, montáž, těsnění a vyplňování spár Materiály:
Papír
Karton
Korek
Dřevo
Kůže
Textilní materiály
Pěnové hmoty
Plasty (kromě PE, PP, PTFE, polystyrenu a měkkého PVC)
Keramika
Porcelán
Kovy
Sklo
Kámen Tyčinka je vhodná pro značky:
Bosch
Dremel
Impex
Proxxon
Rapid
Stanley
Steinel + pro všechny značky pro průměr lepicích tyčinek 7 mm
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2609256A03
2 609 256 A03
2.609.256.A03
EAN
3165140608565
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Príslušenstvo pre lepiace pištole |
|---|---|
| EAN: | 3165140608565 |
| Barva: | mléčná |
| Hmotnost: | 60 g |
| Počet ks v balení: | 10 |
| Průměr: | 7 mm |
| Dĺžka: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
