Bosch Systém přenosných kufrů L-BOXX – Batoh Contractor Backpack Professional
Kód: 1600A037E5
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Visačka
Uživatelské výhody nářadí
- Praktické ukládání: dvě přihrádky – jedna na nářadí a jedna na dokumenty a zařízení
- Odolnost: Robustní a voděodolný vnější materiál chrání obsah před prachem a vlhkostí
- Možnost stohování na kufry L-BOXX Contractor díky nárazuvzdorné lisované základně
- Ergonomické řešení pro přepravu nářadí a spotřebního materiálu bez používání rukou
Modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch L-BOXX – Batoh Contractor Backpack Professional: Podrobnější informace
Systém Bosch L-BOXX Contractor Professional je mobilní řešení pro skladování nářadí, které kombinuje odolnost a všestrannost. Vzájemně propojená modulární konstrukce umožňuje bezproblémové propojení se všemi ostatními produkty systému L-BOXX Contractor. Batoh Bosch L-BOXX Contractor poskytuje několik užitečných úložných možností. Má dvě hlavní přihrádky, jednu na ruční nářadí a jednu na dokumenty a zařízení, plus ochrannou přihrádku na brýle nebo ochranný štít. Trvanlivý, pevný a voděodolný vnější materiál batohu ochrání obsah před prachem a vlhkostí. Díky nárazuvzdorné lisované základně lze batoh stohovat na všechny kufry L-BOXX Contractor.
Batoh Bosch L-BOXX Contractor Professional má polstrovaná záda, velkou otevřenou hlavní přihrádku a samostatnou přihrádku na notebook, kapsy na zip, otevřené úložné kapsy a kapsu na láhev s vodou.
Objednací číslo Bosch
1600A037E5
1 600 A03 7E5
1.600.A03.7E5
EAN
4053423619058
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém Bosch Mobility |
|---|---|
| EAN: | 4053423619058 |
| Zaťažiteľnosť v škatuli: | 20 kg |
| Hmotnosť: | 3,7 kg |
| Maximálne zaťaženie: | 20 kg |
| Veľkosť kufra L-BOXX: | Áno |
| Vonkajšie rozmery (šírka × dĺžka × výška): | 210 x 391 x 500 mm |
Systém Bosch Contractor
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
