Bosch Systém na stříkání barvy PFS 5000 E
Kód: 0603207200
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Dýzy na lakové barvy (černá), Dýzy na lazury (šedá), Dýzy na barvu na stěny (bílá), Filtr na barvu, Čisticí kartáč, 2x 1000 ml nádobka na barvu s víkem 1600A001GG, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie ALLPaint: jednoduché stříkání všech druhů barev bez ředění
- Praktický SDS systém pro rychlé doplnění barvy a snadné čištění
- Nádoba na barvu ConstantFeed pro rovnoměrné zásobení barvou i při práci nad hlavou nebo v blízkosti podlahy
- Maximální flexibilita a velký dosah díky 4 m pneumatické hadici a integrovaným kolečkům
- Plynule nastavitelné množství vzduchu pro regulaci nánosu barvy
- Nožní spínač pro zapínání a vypínání zařízení
- Funkce uskladnění pro hadici a trysky
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Perfektní dokončování s minimálním úsilím pro velké a velmi velké projekty
Nadšené malování s dokonalostí – žádný projekt není tak velký, aby ho nezvládl systém PFS 5000 E při malování nebo opravách v domě nebo venku. Sbohem válečky a štětce – toto nářadí, s výkonem 1 200 W, rovnoměrně stříká jemně atomizovanou barvu na všechny struktury. Složité povrchy a práce nad hlavou nebo v blízkosti podlahy nejsou problémem, výsledkem je dokonalý povrch nanesený velkou rychlostí 3 m²/min. Dva 1 000 ml zásobníky na barvu lze použít za sebou bez nutnosti doplňování barvy při realizaci většiny projektů. Během práce se pohybujete volně díky kolečkům, která umožňují snadný transport a velkou manévrovatelnost během používání.
Objednací číslo Bosch
0603207200
0 603 207 200
0.603.207.200
EAN
3165140731140
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozprašovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140731140 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Nanášací výkon: | 500 ml/min |
| Nanášanie farby: | 3 m2 za 1 min |
| Objem nádobky: | 1.000 ml |
| Hmotnosť: | 4,8 kg |
| Dĺžka hadice: | 4 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
