Bosch Systém na stříkání barvy PFS 3000-2
Kód: 0603207100
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Dýzy na lakové barvy a lazury (šedá), Dýzy na barvu na stěny (bílá), Filtr na barvu, Čisticí kartáč, Popruh, 1000 ml nádobka na barvu s víkem 1600A001GG, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie ALLPaint: jednoduchý nástřik všech druhů barev
- Praktický SDS systém pro rychlé doplnění barvy a snadné čištění
- Nádoba na barvu ConstantFeed pro rovnoměrné zásobení barvou i při práci nad hlavou nebo v blízkosti podlahy
- Kompaktní těleso s ramenním popruhem pro flexibilní a komfortní práci
- 650 W motor s 2stupňovým nastavením pro barvy na dřevo a na stěnu
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Výkon, rychlost a obratnost pro rovnoměrné výsledky na středních až velkých projektech
Pragmatické malování – se systémem PFS 3000-2 rychle zvládnete střední až velké projekty v interiérech i exteriérech. Jeho nastavitelný 2stupňový 650 W motor poskytuje optimální výsledky s vydatností 2 m²/min. Doplňování není téměř nutné díky 1 000 ml zásobníku na barvu, který vydrží na většinu renovací a dekorací kolem domu. Vychutnejte si stříkání jemně atomizované barvy, lazury nebo laku, vytvořte perfektní, rovnoměrně nanesenou vrstvu, dokonce i na složitých dřevěných strukturách, na těžko přístupných a vzdálených místech a nad hlavou. Volně se pohybujte díky pohodlnému popruhu na rameno, který umožňuje snadné přenášení rozprašovacího systému a dodává systému mimořádnou manévrovatelnost.
Objednací číslo Bosch
0603207100
0 603 207 100
0.603.207.100
EAN
3165140731126
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozprašovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140731126 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 650 W |
| Nanášací výkon: | 300 ml/min |
| Nanášanie farby: | 2 m2 |
| Objem nádobky: | 1.000 ml |
| Hmotnosť: | 2,8 kg |
| Dĺžka hadice: | 2 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
