Bosch Systém na stříkání barvy PFS 2000
Kód: 0603207300
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Trysky na lakové barvy a lazury (šedá), Trysky na barvu na stěny (bílá), Popruh, Kombinace trychtýře a filtru na barvu, 800ml nádobka s víkem 1600Z0000K, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie ALLPaint: snadné stříkání všech druhů barev
- Pohodlné nastavení množství barvy díky otočnému přepínači EasySelect
- 3stupňové nastavení stříkací trysky: horizontální, vertikální nebo kulatý paprsek
- Velmi kompaktní tělo s ramenním popruhem pro flexibilní a komfortní práci
- 800ml nádoba na barvu
- Hadice vyšší kvality s vylepšenou flexibilitou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Systém ALLPaint pro snadné stříkání s rychlými výsledky na malých až středních projektech
Malé až střední projekty v interiéru i exteriéru zvládnete rychle a snadno. Tento lehký, kompaktní stříkací systém s vysokou manévrovatelností usnadňuje malování. 440W motor systému PFS 2000 nanáší rovnoměrnou vrstvu na plochu 1,5 m²/min, dosahuje vynikajících výsledků i na složitých strukturách a ve stísněných prostorech. Dva 800ml zásobníky na barvu lze použít za sebou bez nutnosti doplňování barvy při realizaci většiny projektů. Vychutnejte si nanášení barev na dřevo a stěny, lazur nebo jiných nátěrových hmot při různých pracích doma, na nábytku nebo plotech. Každý projekt začněte užitečným, stručným průvodcem a ukončete jej snadným čištěním.
Objednací číslo Bosch
0603207300
0 603 207 300
0.603.207.300
EAN
3165140801164
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozprašovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140801164 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 440 W |
| Nanášací výkon: | 0 – 200 ml/min |
| Nanášanie farby: | 1,5 m2 za 1 min |
| Objem nádobky: | 800 ml |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Dĺžka hadice: | 1,25 m |
Systémy na rozprašovanie farby PFS1000+PFS2000
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
