Bosch Systém na rozprašování barev PFS 1000
Kód: 0603207000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Dýzy na lakové barvy a lazury (šedá), Popruh, 800ml nádobka s víkem 1600Z0000K, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- SprayControl Technology: brilantní nanášení barvy díky maximálně jemnému rozprašování barvy
- Pohodlné nastavení množství barvy díky otočnému přepínači EasySelect
- Velmi kompaktní těleso s popruhem na rameno pro flexibilní a komfortní práci
- 3stupňové nastavení stříkací trysky: horizontální, vertikální nebo kulatý paprsek
- 800ml nádoba na barvu
- Hadice vyšší kvality s vylepšenou flexibilitou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Stříkací systém Bosch s jednoduchým použitím pro rychlé dosažení výsledků na malých až středních projektech
Žádné špinavé štětce – vychutnejte si snadné a rychlé malování se systémem PFS 1000 při malých a středních projektech v interiéru a exteriéru. Tento lehký, kompaktní systém Bosch na rozprašování barvy s velkou manévrovatelností usnadňuje malování. Jeho 410W motor nanáší rovnoměrnou vrstvu na plochu 1 m²/min, dosahuje vynikající výsledky dokonce na složitých strukturách a ve stísněných prostorech. Ušetřete čas s 800ml zásobníkem na barvu, který minimalizuje potřebu doplňování během práce. Vychutnejte si nanášení barev na dřevo, lazury nebo jiné nátěrové hmoty při různých pracích v domě, na nábytku a plotech. Každý projekt začněte užitečným, stručným průvodcem a ukončete ho snadným čištěním.
Objednávací číslo Bosch
0603207000
0 603 207 000
0.603.207.000
EAN
3165140731102
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozprašovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140731102 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 410 W |
| Nanášací výkon: | 0 – 100 ml/min |
| Nanášanie farby: | 1 m2 za 1 min |
| Objem nádobky: | 800 ml |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Dĺžka hadice: | 1,25 m |
Systémy na rozprašovanie farby PFS1000+PFS2000
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
