Bosch Systém kufrů XL-BOXX 172
Kód: 1600A0259V
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- XL-BOXX rozšiřuje předchozí systém L-BOXX o plně kompatibilní, větší a především promyšlený kufr na nářadí a přenášení
- Atraktivní design zaujme nízkou vlastní hmotností bez zanedbání požadavků na robustnost, přepravní ochranu a nosnost
- BOXXy jsou odolné vůči stříkající vodě, a proto se snadno čistí
- Přepravované nářadí, nástroje a jejich příslušenství jsou tak optimálně chráněny před vnějšími vlivy nebo poškozením
- XL-BOXXy je možné stohovat na sebe a jsou chráněny proti posunutí
- Díky patentované krátké štěrbině na víku jej lze bez problémů kombinovat s komponenty systému L-BOXX, W-BOXX a Sortimo T-BOXX a dokonce i s novým pouzdrem Hilti
- XL-BOXX lze také plně integrovat do stávajících a nových regálových systémů dodávkových vozidel Sortimo, díky čemuž je možné kdykoli rychle a jednoduše zajistit náklad ve vozidle
- Mimořádně odolné: Víko s možností zatížení do 100 kg, každý box typu BOXX unese až 25 kg
- Ochrana proti krádeži díky volitelné funkci zámku
- Rychlé založení a bezpečná jízda: Systém vybavení vozidla od SORTIMO, který dokonale splňuje požadavky německého testování TÜV a bez adaptéru
- Vždy dobře roztříděné: Udržet si přehled, nic nezapomenout, šetřit si nervy a čas
- Profesionální dojem: Na každé stavbě a u zákazníka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Ocenění
- RedDot Design Award 2016 - vítěz
- German Brand Award 2018 - vítěz
- iF Design Award 2017
- pro-K Award 2018 - vítěz
- German Design Award 2018 - vítěz
Bosch Systém kufrů XL-BOXX Professional: Podrobnější informace
Bosch XL-BOXX je bezpečné skladovací a přepravní řešení pro velké elektrické nářadí nebo kombinované soupravy, které je koordinované se systémem mobility Bosch. Je kompatibilní se systémem vybavení vozidla Sortimo, což zaručuje optimální všestrannost. Díky zasouvací funkci se dá jednoduše kombinovat s L-BOXXem nebo L-Case. Pro maximální flexibilitu lze XL-BOXX individuálně nakonfigurovat a L-BOXX Micro připevnit na obě jeho vnější strany. Bezpečný uzamykací mechanismus a robustní konstrukce nabízejí optimální ochranu během přepravy a skladování. Elektrické nářadí, ruční nářadí, příslušenství a spotřební materiál jsou bezpečně a prakticky uloženy v XL-BOXXu. Je kompatibilní s L-BOXXem, L-Case, Aluminium Caddy a systémem vybavení vozidla Sortimo. Má nosnost do 100 kg a nosnost do 25 kg.
Objednací číslo Bosch
1600A0259V
1 600 A02 59V
1.600.A02.59V
EAN
4059952591797
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém Bosch Mobility |
|---|---|
| EAN: | 4059952591797 |
| Velikost L-BOXX: | XL |
| Vnější výška: | 179 mm |
| Maximálna zaťažiteľnosť zvonka: | 100 kg |
| Nosnosť vnútri: | 25 kg |
| Sila v ťahu: | 50 kg |
| Vyhotovenie: | nárazuvzdorný plast (ABS) |
| Hmotnosť: | 3,2 kg |
| Vonkajšie rozmery (šírka × dĺžka × výška): | 607 x 395 x 179 mm |
Kufor L-BOXX Bosch Professional
Úložný systém Bosch L-BOXX Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
