Bosch Systém kufrů L-BOXX 238
Kód: 1600A012G2
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné otevírání stohovaných boxů a vylepšený upevňovací mechanismus kufrů L-BOXX zlepšují manipulaci
- Plná flexibilita díky kompatibilitě se všemi verzemi kufrů a vložek na nářadí L-BOXX, jakož i úložnému systému do vozidel Sortimo
- Robustní konstrukce díky spolehlivému materiálu kufrů L-BOXX a vylepšeným uzamykacím západkám
- Jednoduchá a bezpečná přeprava: Spojujte a rozpojujte boxy typu BOXX díky patentovanému zaklapávacímu systému
- Mimořádně odolné: Víko s možností zatížení do 100 kg, každý box typu BOXX unese až 25 kg
- Ochrana proti krádeži díky volitelné funkci zámku
- Rychlé založení a bezpečná jízda: Systém vybavení vozidla od SORTIMO, který dokonale splňuje požadavky německého testování TÜV a bez adaptéru
- Vždy dobře roztříděné: Udržet si přehled, nic nezapomenout, šetřit si nervy a čas
- Profesionální dojem: Na každé stavbě a u zákazníka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch Systém kufrů L-BOXX 238 Professional: Podrobnější informace
Bosch L-BOXX 238 nabízí vylepšené řešení skladování a přepravy jako součást systému Bosch Mobility System. Naskládané boxy lze snadno a pohodlně otevírat díky optimalizovanému zaklapávacímu mechanismu L-BOXX. Komplexní kompatibilita variant L-BOXX, vložek nářadí a systému vybavení vozidla Sortimo zajišťuje absolutní flexibilitu. Jeho robustní design díky odolnému materiálu zahrnuje přiléhavé popruhy a přední rukojeť pro snadné přenášení. Je vhodný pro skladování a přepravu s úložným systémem vozidel Sortimo, hliníkovým vozíkem Alu Caddy a pojízdnou plošinou pro L-BOXX. Kromě nosnosti do 100 kg, zatížení do 25 kg a pevnosti v tahu 50 kg získal L-BOXX 238 v roce 2017 také ocenění International Design Award a German Design Award a pro-K ocenění v roce 2018 za vynikající design.
Objednávací číslo Bosch
1600A012G2
1 600 A01 2G2
1.600.A01.2G2
EAN
3165140917445
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém Bosch Mobility |
|---|---|
| EAN: | 3165140917445 |
| Velikost L-BOXX: | 3 |
| Vnější výška: | 253 mm |
| Maximálna zaťažiteľnosť zvonka: | 100 kg |
| Nosnosť vnútri: | 25 kg |
| Sila v ťahu: | 50 kg |
| Vyhotovenie: | nárazuvzdorný plast (ABS) |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Vonkajšie rozmery (šírka × dĺžka × výška): | 442 x 357 x 253 mm |
Kufor L-BOXX Bosch Professional
Úložný systém Bosch L-BOXX Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
