Bosch Systém kufrů L-BOXX 102 set 6 pcs
Kód: 1600A016NC
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné otevírání stohovaných boxů a vylepšený upevňovací mechanismus kufrů L-BOXX zlepšují manipulaci
- Plná flexibilita díky kompatibilitě se všemi verzemi kufrů a vložek na nářadí L-BOXX, jakož i úložnému systému do vozidel Sortimo
- Robustní konstrukce díky spolehlivému materiálu kufrů L-BOXX a vylepšeným uzamykacím západkám
- Snadná a bezpečná přeprava: Spojujte a rozpojujte boxy typu BOXX díky patentovanému zaklapávacímu systému
- Mimořádně odolné: Víko s možností zatížení do 100 kg, každý box typu BOXX unese až 25 kg
- Ochrana proti krádeži díky volitelné funkci zámku
- Rychlé založení a bezpečná jízda: Systém vybavení vozidla od SORTIMO, který dokonale splňuje požadavky německého testování TÜV a bez adaptéru
- Vždy dobře roztříděné: Udržet si přehled, nic nezapomenout, ušetřit si nervy a čas
- Profesionální dojem: Na každé stavbě a u zákazníka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Objednávací číslo Bosch
1600A016NC
1 600 A01 6NC
1.600.A01.6NC
EAN
3165140953566
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém Bosch Mobility |
|---|---|
| EAN: | 3165140953566 |
| Velikost L-BOXX: | 1 |
| Vnější výška: | 117 mm |
| Maximálna zaťažiteľnosť zvonka: | 100 kg |
| Nosnosť vnútri: | 25 kg |
| Sila v ťahu: | 50 kg |
| Vyhotovenie: | nárazuvzdorný plast (ABS) |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
| Vonkajšie rozmery (šírka × dĺžka × výška): | 442 x 357 x 117 mm |
| Počet boxov: | 6 |
| Položka byla vyprodána… | |
Kufor L-BOXX Bosch Professional
Úložný systém Bosch L-BOXX Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
