Bosch Systém kufrů L-BOXX 102 set 13 pcs
Kód: 1600A016NA
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné otevírání stohovaných boxů a vylepšený upevňovací mechanismus kufrů L-BOXX zlepšují manipulaci
- Plná flexibilita díky kompatibilitě se všemi verzemi kufrů a vložek na nářadí L-BOXX, jakož i úložným systémem do vozidel Sortimo
- Robustní konstrukce díky spolehlivému materiálu kufrů L-BOXX a vylepšeným uzamykacím západkám
- Jednoduchá a bezpečná přeprava: Spojujte a rozpojujte boxy typu BOXX díky patentovanému zaklapávacímu systému
- Mimořádně odolné: Víko s možností zatížení do 100 kg, každý box typu BOXX unese až 25 kg
- Ochrana proti krádeži díky volitelné funkci zámku
- Rychlé založení a bezpečná jízda: Systém vybavení vozidla od SORTIMO, který dokonale splňuje požadavky německého testování TÜV a bez adaptéru
- Vždy dobře roztříděné: Udržet si přehled, nic nezapomenout, šetřit si nervy a čas
- Profesionální dojem: Na každé stavbě a u zákazníka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch L-BOXX 102 sada 13 kusů Professional: Podrobnější informace
Sada L-BOXX 102 s 13dílnou vložkou zajišťuje flexibilní uložení v rámci systému Bosch Mobility System. Sada L-BOXX 102 je díky své robustní konstrukci ideální pro bezpečné skladování a přepravu. Praktická sada obsahuje speciální uspořádání 13 malých, barevných krabiček v různých velikostech pro uložení nejrůznějších dílů, jako jsou drobné příslušenství nebo spotřební materiál v L-BOXX 102. Nabízejí dobrou přehlednost a optimální pořádek. Pro optimální flexibilitu je sada plně kompatibilní i s ostatními variantami L-BOXX-u a vložkami nářadí, jakož i se systémem vybavení vozidla Sortimo, čímž nabízí největší škálu praktických úložných řešení. Sada L-BOXX 102 má zaklapávací spoje, možnost připevnění zámku a unese až 100 kg. Za svůj výjimečný design byl v roce 2017 oceněn mezinárodní cenou za design International Design Award a v roce 2018 německou cenou za design German Design Award.
Objednací číslo Bosch
1600A016NA
1 600 A01 6NA
1.600.A01.6NA
EAN
3165140953542
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém Bosch Mobility |
|---|---|
| EAN: | 3165140953542 |
| Velikost L-BOXX: | 1 |
| Vnější výška: | 117 mm |
| Maximálna zaťažiteľnosť zvonka: | 100 kg |
| Nosnosť vnútri: | 25 kg |
| Sila v ťahu: | 50 kg |
| Vyhotovenie: | nárazuvzdorný plast (ABS) |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Vonkajšie rozmery (šírka × dĺžka × výška): | 442 x 357 x 117 mm |
| Počet boxov: | 13 |
Kufor L-BOXX Bosch Professional
Úložný systém Bosch L-BOXX Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
