Bosch Sada šroubováku s ráčnou pro bity a rukojetí ve tvaru T
Kód: 1600A02Z9T
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Šroubovák, 10× šroubovací bit 25 mm (PH1/2, PZ1/2, SL4/5, TX20/25, HEX4/5, 1× prodlužovací tyč, 4× magnetický nástrčný klíč (6, 8, 10, 13 mm, 6× šroubovací bit 75 mm (PH2, PZ2, SL5, TX15/20/25, Úložný box
Uživatelské výhody nářadí
- Ergonomická rukojeť tvaru T s měkkým úchopem nabízí plnou kontrolu a vysoký přenos síly
- Ráčna s 36zubým mechanismem z práškové metalurgie pro krouticí moment až 46 Nm
- Silný magnetický držák šroubovacích bitů pro pohodlné utahování a povolování všech druhů šroubů
- Stabilní šroubování díky kompaktní chrom-vanadiové stopce délky 28 mm
- Intuitivní kovový kroužek s levou a pravou polohou a manuálním středovým nastavením
Ruční nářadí Bosch DIY - příslušenství pro kutily
Silný, ergonomický šroubovák Bosch s ráčnou na šroubovací bity a rukojetí tvaru T pro efektivní práci i ve stísněných prostorech
Šroubovák Bosch s ráčnou na šroubovací bity a rukojetí tvaru T Bosch je ideálním nářadím pro náročné práce a práce v těžko dostupných prostorech. Rukojeť tvaru T poskytuje vyšší přenos síly a 36zubý mechanismus vyrobený práškovou metalurgií umožňuje krouticí moment až 46 Nm. Tento šroubovák s ráčnou na šroubovací bity je kompaktní a ergonomický, umožňuje vyšší komfort a lepší ovládání při práci a je vybavený dvoukomponentní rukojetí s velkými měkkými úchopovými plochami. Intuitivní kovový kroužek pro rychlou změnu směru otáčení lze otočit zleva doprava pro rychlou změnu směru; střední poloha je určena pro manuální šroubování bez použití ráčny. Tento šroubovák s ráčnou Bosch na šroubovací bity má krátkou stopku vyrobenou z chrom-vanadiové oceli pro těžkou a precizní práci ve stísněných prostorech. Při použití vyšší síly zůstává šroubovací bit pevně na místě díky silnému magnetickému držáku šroubovacích bitů.
Číslo výrobku Bosch
1600A02Z9T
1 600 A02 Z9T
1.600.A02.Z9T
EAN
4053423255058
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 4053423255058 |
| Materiál: | Chróm-vanádium |
| Dĺžka vretena: | 28 mm |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 109 x 100 x 32 mm |
| Hmotnosť: | 0,165 kg |
| Rozmery balenia (D × Š × V): | 215 x 154 x 49 mm |
| Hmotnosť vrátane obalu: | 0,799 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
