Bosch Stohovatelný úložný box SystemBox
Kód: 1600A016CT
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Stohovatelnost umožňující snadné skladování
- Možnost spojení pro pohodlnou přepravu
- Možnost rozšíření o boxy na příslušenství a box na víko
Přehledné a přizpůsobitelné úložné řešení Bosch SystemBox
Bosch SystemBox | Velikost S lze používat jako vynikající úložné řešení pro malé a střední jednotlivé předměty. Box lze rozšířit o kompatibilní boxy na příslušenství tří různých velikostí a box na víko. Box SystemBox lze používat samostatně nebo různé boxy SystemBox lze nasadit na sebe a společně spojit. Díky integrované vertikální a horizontální rukojeti se boxy SystemBox snadno přenášejí do každé dílny.
Objednací číslo Bosch
1600A016CT
1 600 A01 6CT
1.600.A01.6CT
EAN
3165140951883
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém Bosch SystemBox |
|---|---|
| EAN: | 3165140951883 |
| Balení: | karton |
| Materiál: | PP (polypropylén) |
| Maximálne zaťaženie: | 15 kg |
| Šírka: | 390 mm |
| Výška: | 121 mm |
| Dĺžka: | 343 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
