Bosch Stativ MM 3
Kód: 0603692301
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Univerzální možnosti nastavení pozice laserové linie
- Široký rozsah upínání (3 – 70 mm) pro horizontální nebo vertikální nastavení
- Rozsah přesného výškového nastavení (60 mm)
- Upínací rameno otočné o 360° výrazně usnadňuje naklonění a umístění těsně pod stropem
- Vhodné pro všechny křížové laserové linie se závitem ¼”
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Objednací číslo Bosch
0603692301
0 603 692 301
0.603.692.301
EAN
4059952648323
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky pro lasery |
|---|---|
| EAN: | 4059952648323 |
| Balení: | karton |
| Pracovná výška: | 50 - 118 mm |
| Rozsah jemného nastavenia výšky: | 60 mm |
| Cieľový upínací rozsah: | 3 - 70 mm |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |
| Závit na statív: | 1/4" |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
