Bosch Stativ MM 2
Kód: 0603692203
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- O 1,5 cm širší rozsah upnutí ve srovnání s předchozí verzí
- Možné různé upevnění
- Výška a pozice se jednoduše nastavuje
- Malá velikost a kompaktní tvarování
- Kompatibilní se všemi laserovými přístroji a fotoaparáty s velikostí závitu stativu 1/4"
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Objednací číslo Bosch
0603692203
0 603 692 203
0.603.692.203
EAN
4059952670386
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky pro lasery |
|---|---|
| EAN: | 4059952670386 |
| Balení: | karton |
| Pracovná výška: | flexibilná, 4 - 9,5 cm |
| Rozsah upínania: | 10 - 60 mm |
| Hmotnosť: | 0,18 kg |
| Závit na statív: | 1/4" |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
