Bosch Sponky typ 57, L 12 mm, 1000 ks
Kód: 2609200232
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Spony z plochého drátu jsou vhodné zejména pro tenké materiály, když se zadní část spony nemá zabořit do sponkovaného materiálu Materiály:
Tenké kartony
Fólie
Etikety
Papíry Sponka je vhodná pro sponkovačky:
Arrow
Black & Decker
Bosch
Bostitch
Emhard
Esco
Kwb
Maestri
Mekano
Outifrance
Peugeot
Rapid
Rocafix
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2609200232
2 609 200 232
2.609.200.232
EAN
3165140084321
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponky z plochého drôtu, typ 57 |
|---|---|
| EAN: | 3165140084321 |
| Délka: | 12 mm |
| Počet ks v balení: | 1000 |
| Typ: | 57 |
| Šírka: | 10,6 mm |
| Hrúbka: | 1,2 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
