Bosch Sponky typ 55, s pryskyřicí, L 28 mm, 1000 ks
Kód: 1609200375
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Sponky s úzkým čelem pronikají hluboko, a proto drží mimořádně pevně a hřbet sponky je méně nápadný
Jsou vhodné pro upevňování obkladů stěn a stropů ve spojení se sponami na profilované desky
Povlak ze pryskyřice díky svému lepivému účinku i při zatížení poskytuje dlouhodobě pevné upevnění sponky Sponka je vhodná pro sponkovačky:
AEG
Bosch
Black & Decker
Buama
Esco
Kwb
Lux
Metabo
Novus
Wolfcraft
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
1609200375
1 609 200 375
1.609.200.375
EAN
3165140004855
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úzke sponky, typ 55, so živicou |
|---|---|
| EAN: | 3165140004855 |
| Délka: | 28 mm |
| Počet ks v balení: | 1000 |
| Typ: | 55 |
| Šírka: | 6,0 mm |
| Hrúbka: | 1,08 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
