Bosch Sponky typ 53, nerezové, L 10 mm, 1000 ks
Kód: 2609200216
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Sponky z jemného drátu jsou univerzálním sponkovacím prostředkem pro všestranné použití pro řemeslníky a kutily
Provedení: nerezová ocel - odolné proti povětrnostním vlivům Materiály:
Textilie
Lepenk
Ploché lišty ze dřeva
Drátěné pletivo Sponka je vhodná pro sponkovačky:
AEG
Arrow
Black & Decker
Bosch
Esco
Kwb
Maestri
Mekano
Metabo
Neckermann/Bullcraft
Novus
Outifrance
Piranha
Rocagraf
Stanley
Skil
Wolfcraft
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2609200216
2 609 200 216
2.609.200.216
EAN
3165140084161
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponky z jemného drôtu, typ 53 |
|---|---|
| EAN: | 3165140084161 |
| Délka: | 10 mm |
| Počet ks v balení: | 1000 |
| Typ: | 53 |
| Šírka: | 11,4 mm |
| Hrúbka: | 0,74 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
