Bosch Sponky typ 53, L 10 mm, 5000 ks
Kód: 2609200211
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Sponky z jemného drátu jsou univerzálním sponkovacím prostředkem pro všestranné použití pro řemeslníky a kutily
Provedení: bez úpravy Materiály:
Textilie
Lepenky
Ploché lišty ze dřeva
Drátěné pletivo Sponka je vhodná pro sponkovačky:
AEG
Arrow
Black & Decker
Bosch
Esco
Kwb
Maestri
Mekano
Metabo
Neckermann/Bullcraft
Novus
Outifrance
Piranha
Rocagraf
Stanley
Skil
Wolfcraft
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2609200211
2 609 200 211
2.609.200.211
EAN
3165140084116
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponky z jemného drôtu, typ 53 |
|---|---|
| EAN: | 3165140084116 |
| Délka: | 10 mm |
| Počet ks v balení: | 5000 |
| Typ: | 53 |
| Šírka: | 11,4 mm |
| Hrúbka: | 0,74 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
