Bosch Šroubovák VDE PZ1 × 100 Professional
Kód: 1600A02ND1
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Testováno až do 10 000 V a certifikace VDE až do 1 000 V podle normy DIN EN/IEC 60900
- Přesné a odolné nářadí s robustním hrotem pro přesnou montáž
- Šetrné k ruce a komfortní používání díky měkkému úchopu a ergonomické konstrukci
- Pohodlná manipulace s nářadím díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Antirolovací funkce
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- VDE a GS
- Robustní šroubovák díky odolné konstrukci hrotu
izolované profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Bosch Šroubovák VDE PZ1 × 100 Professional: Podrobnější informace
Profesionální řemeslníci potřebují nářadí, které se snadno používá a splňuje všechny legislativní požadavky. Šroubovák Bosch Professional VDE PZ1 × 100 umožňuje utahování a povolování šroubů, a to i když dojde k nečekanému kontaktu s komponenty pod napětím. Toto nářadí splňující požadavky norem je izolované termoplastickým elastomerem (TPE). Toto nářadí bylo testováno až do 10 000 V a disponuje certifikací VDE až do 1 000 V podle normy DIN EN/IEC 60900. Náš šroubovák VDE je přesný a odolný; jeho štíhlý dřík a odolný hrot zaručují přesnou montáž. Měkký úchop a vynikající ergonomická konstrukce poskytují komfort ruce uživatele a umožňují komfortní práci. Dřík šroubováku z oceli S2 má izolovaný ochranný povlak a rukojeť je izolovaná TPE. Díky ručnímu nářadí VDE přidanému do naší řady Bosch Professional získáváte nářadí spolehlivé kvality Bosch, které splňuje vaše požadavky.
Šroubováky Bosch Professional VDE mají antirolovací konstrukci, která zabraňuje, aby se odkutálely z místa práce. Navíc profil a velikost jsou zřetelně viditelné na více pozicích na rukojeti.
Objednací číslo Bosch
1600A02ND1
1 600 A02 ND1
1.600.A02.ND1
EAN
4053423246612
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolované šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 4053423246612 |
| Profil: | PZ |
| Priemer rukoväti: | 31 mm |
| Dĺžka vretena: | 100 mm |
| Priemer deliaceho kotúča: | 4,5 mm |
| Materiál: | S2 |
| VDE: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Vyhľadávač náradia: | Áno |
| Rukoväť s mäkkým úchopom: | Áno |
| Antirolovacia konštrukcia: | Áno |
| Štíhla izolácia píly/noža: | Áno |
| Maximálne napätie: | 1000 V |
| Hmotnosť: | 0,056 kg |
