Bosch Šroubovák T30 X 125MM Professional
Kód: 1600A01V0E
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Robustní šroubovák s dlouhou životností a dříkem z nástrojové oceli S2, který je ideální pro profesionály
- Vysoce přesný hrot Torx poskytuje přesné výsledky
- Ergonomicky tvarovaná a měkká rukojeť umožňují snadné a pohodlné používání
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Šroubovák Torx
- Funkce proti odkutálení
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Ergonomická rukojeť
- Vyhledávač nářadí
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Šroubovák Bosch TX30X125 Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Profesionální šroubovák Bosch TX30 Torx s dříkem z vysoce odolné nástrojové oceli S2 je konstruován tak, aby vydržel a zvládl i ty nejnáročnější práce. Vysoce přesný hrot zajistí přesné výsledky a ergonomicky tvarovaná a měkká rukojeť zajistí pohodlné používání.
Objednací číslo Bosch
1600A01V0E
1 600 A01 V0E
1.600.A01.V0E
EAN
4059952522869
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 4059952522869 |
| Profil: | TX |
| Priemer rukoväti: | 36 mm |
| Dĺžka vretena: | 125 mm |
| Priemer deliaceho kotúča: | 6 mm |
| Materiál: | S2 |
| Hmotnosť: | 0,13 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
