Bosch Šroubovák T15 X 75MM Professional
Kód: 1600A01V0B
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Šroubovák Torx
- Antirolovací funkce
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Ergonomická rukojeť
- Vyhledávač nářadí
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Šroubovák Bosch TX15X75 Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Profesionální šroubovák Bosch TX15 Torx s dříkem z vysoce odolné nástrojové oceli S2 je konstruován tak, aby vydržel a zvládl i ty nejnáročnější práce. Vysoce přesný hrot pokaždé zajistí přesné výsledky. Ergonomicky tvarovaná a měkká rukojeť zajistí pohodlné používání.
Vybavení a používání
Velikosti jsou uvedeny na rukojeti, takže můžete rychle najít správný šroubovák pro práci. Délka hřídele 75 mm. Další dostupné velikosti: TX10 × 75 mm, TX20 × 100 mm, TX25 × 100 mm, TX30 × 125 mm, TX40 × 125 mm.
Objednávací číslo Bosch
1600A01V0B
1 600 A01 V0B
1.600.A01.V0B
EAN
4059952522838
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 4059952522838 |
| Profil: | TX |
| Priemer rukoväti: | 27 mm |
| Dĺžka vretena: | 75 mm |
| Priemer deliaceho kotúča: | 4 mm |
| Materiál: | S2 |
| Hmotnosť: | 0,06 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
