Bosch Šroubovák SL6.5 X 125MM Professional
Kód: 1600A01TG1
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká odolnost díky kovové stopce procházející přes rukojeť, kovovému nárazovému krytu a tvrzenému hrotu
- Integrovaný šestihranný šroub umožňuje použití mimořádného krouticího momentu
- Ergonomicky tvarovaná a měkká rukojeť umožňují snadné a pohodlné používání
- Bosch Heavy Duty Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Rovný šroubovák
- Robustní šroubovák díky odolné konstrukci hrotu
- Robustní šroubovák díky kovové stopce procházející rukojetí
- Robustní nářadí díky nárazuvzdornému krytu umožňujícímu upevňování, sekání a uvolňování
- Šestihranná hlavice
- Ergonomická rukojeť
- Vyhledávač nářadí
- Antirolovací konstrukce
- Nárazový koncový kryt
- Násada Thru-Tang (konstrukce z jednoho kusu)
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Šroubovák Bosch SL 6.5X125 Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Šroubovák Bosch SL6.5 Professional je mimořádně odolný díky průběžnému kovovému drieku, který prochází přes rukojeť, kovovému vyztuženému konci rukojeti a tvrzenému hrotu. Ergonomický tvar a měkká rukojeť zajišťují pohodlné používání. Integrovaný šestihranný šroub umožňuje dosáhnout výjimečného krouticího momentu. Ideální pro šroubování, sekání a uvolňování pevných šroubů.
Objednací číslo Bosch
1600A01TG1
1 600 A01 TG1
1.600.A01.TG1
EAN
4059952512389
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 4059952512389 |
| Profil: | SL |
| Priemer rukoväti: | 36 mm |
| Dĺžka vretena: | 125 mm |
| Priemer deliaceho kotúča: | 6,5 mm |
| Hrúbka píly/noža: | 1,2 mm |
| Materiál: | Chróm-vanádium |
| Hmotnosť: | 0,19 kg |
| Šírka nožov: | 6,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
