Bosch Šroubovák SL5.5 X 100MM Professional
Kód: 1600A01TG0
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká odolnost díky kovovému driku procházejícímu přes rukojeť, kovovému nárazovému krytu a tvrzenému hrotu.
- Integrovaný šestihranný šroubovák umožňuje použití mimořádného kroutícího momentu
- Ergonomicky tvarovaná a měkká rukojeť umožňují snadné a pohodlné používání
- Bosch Heavy Duty Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Rovný šroubovák
- Robustní šroubovák díky odolné konstrukci hrotu
- Robustní šroubovák díky kovové stopce procházející rukojetí
- Robustní nářadí díky nárazuvzdornému krytu umožňujícímu upevňování, sekání a uvolňování
- Šestihranná hlavice
- Ergonomická rukojeť
- Vyhledávač nářadí
- Antirolovací konstrukce
- Nárazový koncový kryt
- Násada Thru-Tang (konstrukce z jednoho kusu)
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Šroubovák Bosch SL 5.5X100 Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Šroubovák Bosch SL5.5 Professional je mimořádně odolný díky průběžnému kovovému driku, který prochází přes rukojeť, kovovému vyztuženému konci rukojeti a tvrzenému hrotu. Ergonomický tvar a měkká rukojeť zajišťují pohodlné používání a integrovaný šestihranný šroubovák umožňuje dosáhnout výjimečného kroutícího momentu. Ideální pro šroubování, sekání a uvolňování pevných šroubů.
Vybavení a používání
Velikosti jsou uvedeny na rukojeti, takže můžete rychle najít správný šroubovák pro práci. Délka hřídele 125 mm. Další dostupné velikosti: SL 6,5 × 125 mm a 4,5 × 100 mm.
Objednací číslo Bosch
1600A01TG0
1 600 A01 TG0
1.600.A01.TG0
EAN
4059952512372
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 4059952512372 |
| Profil: | SL |
| Priemer rukoväti: | 33 mm |
| Dĺžka vretena: | 100 mm |
| Priemer deliaceho kotúča: | 5,5 mm |
| Hrúbka píly/noža: | 1 mm |
| Materiál: | Chróm-vanádium |
| Hmotnosť: | 0,12 kg |
| Šírka nožov: | 5,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
