Bosch Šroubovák SL4.5 X 100MM Professional
Kód: 1600A01TF9
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Rovný šroubovák
- Robustní šroubovák díky odolné konstrukci hrotu
- Robustní šroubovák díky kovové stopce procházející rukojetí
- Robustní nářadí díky nárazuvzdornému krytu umožňujícímu upevňování, sekání a uvolňování
- Šestihranná hlavice
- Ergonomická rukojeť
- Vyhledávač nářadí
- Antirolovací konstrukce
- Nárazový koncový kryt
- Násada Thru-Tang (konstrukce z jednoho kusu)
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Šroubovák Bosch SD SL4.5x100mm Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Šroubovák Bosch SL4.5 Professional je mimořádně odolný díky kovovému driku, který prochází přes rukojeť, vyztuženému kovovému konci rukojeti a tvrzenému hrotu. Ergonomický tvar a měkká rukojeť zajišťují pohodlné používání a integrovaný šestihranný šroubovák umožňuje dosáhnout výjimečného kroutícího momentu. Ideální pro šroubování, sekání a uvolňování pevných šroubů.
Vybavení a používání
Velikosti jsou uvedeny na rukojeti, takže můžete rychle najít správný šroubovák pro práci. Délka hřídele 100 mm. Další dostupné velikosti: SL5,5 × 100 mm a SL6,5 × 125 mm.
Objednací číslo Bosch
1600A01TF9
1 600 A01 TF9
1.600.A01.TF9
EAN
4059952512365
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 4059952512365 |
| Profil: | SL |
| Priemer rukoväti: | 33 mm |
| Dĺžka vretena: | 100 mm |
| Priemer deliaceho kotúča: | 4,5 mm |
| Hrúbka píly/noža: | 1 mm |
| Materiál: | Chróm-vanádium |
| Hmotnosť: | 0,12 kg |
| Šírka nožov: | 4,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
