Bosch Šroubovák SL3,5 X 75MM Professional
Kód: 1600A01TF8
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Ergonomický tvar a měkká rukojeť umožňují snadné a pohodlné používání
- Délka dříku 75 mm - velikost je vyznačena na rukojeti, abyste ji mohli snadno identifikovat
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Rovný šroubovák
- Antirolovací funkce
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Ergonomická rukojeť
- Vyhledávač nářadí
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Šroubovák Bosch SL 3,5X75 Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Šroubovák Bosch SL3.5 Professional s délkou dříku 75 mm je ideální pro šroubování a povolování pevných šroubů. Díky ergonomicky tvarované a měkké rukojeti se velmi pohodlně a snadno používá. Velikost je vyznačena na rukojeti, takže můžete rychle identifikovat správný šroubovák pro danou práci.
Objednávací číslo Bosch
1600A01TF8
1 600 A01 TF8
1.600.A01.TF8
EAN
4059952512358
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 4059952512358 |
| Profil: | SL |
| Priemer rukoväti: | 27 mm |
| Šírka nožov: | 3,5 mm |
| Dĺžka vretena: | 75 mm |
| Priemer deliaceho kotúča: | 3,5 mm |
| Hrúbka píly/noža: | 0,6 mm |
| Materiál: | Chróm-vanádium |
| Hmotnosť: | 0,075 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
