Bosch Šroubovák s krátkou ráčnou a 6 bity
Kód: 1600A027PK
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1x krátký ráčnový šroubovák, 6x Bit: PZ1, PZ2, PH2, SL4, TX25, H5
Uživatelské výhody nářadí
- Ráčnová funkce s mechanismem s 36 zuby a točivým momentem až 50 Nm
- Zásobník na šroubovací bity uvnitř rukojeti pro snadný přístup k 6 barevně rozlišeným bitům z oceli S2 různých velikostí
- Silný magnetický držák šroubovacích bitů udržuje bity na místě
- Kompaktní konstrukce a měkká rukojeť pro plné ovládání a snadnou manipulaci
- Intuitivní kovový prstenec s levou a pravou polohou a manuálním středovým nastavením
Ruční nářadí Bosch DIY - příslušenství pro kutily
Šroubování bez námahy díky kompaktnímu a silnému krátkému ráčnovému šroubováku Bosch
Krátký ráčnový šroubovák Bosch se 6 šroubovacími bity uvnitř rukojeti je komfortním a praktickým univerzálním nářadím pro rychlé a efektivní použití v kategorii DIY. Ráčna s mechanismem s 36 zuby vyrobeným práškovou metalurgií poskytuje pozoruhodně vysoký točivý moment až 50 Nm. Intuitivní kovový prstenec umožňuje rychlou změnu směru otočením zleva doprava a má střední polohu pro manuální šroubování. Silné magnetické upevnění udržuje šroubovací bity na místě a správný bit je vždy po ruce díky zásobníku na 6 bitů s barevným odlišením z kalené oceli S2. Tento ráčnový šroubovák je vyroben ergonomicky s ohledem na komfort, má měkkou dvoukomponentní rukojeť a díky kompaktním rozměrům je ideální pro šroubování na těžko dostupných místech a přesné šroubování.
Objednací číslo Bosch
1600A027PK
1 600 A02 7PK
1.600.A02.7PK
EAN
4059952614151
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 4059952614151 |
| Priemer rukoväte: | 37 mm |
| Dĺžka vretena: | 28 mm |
| Priemer stopky: | 10 mm |
| Materiál: | Chróm-vanádium, PP, TPR |
| Normy: | DIN ISO 1173:2001 |
| Mechanizmus: | Mechanizmus s 36 zubami vyrobený práškovou metalurgiou |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
