Bosch Šroubovák s krátkou ráčnou + 6 bitů
Kód: 1600A032UY
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1x krátký ráčnový šroubovák, 6x bit: PZ1, PZ2, PH2, SL4, TX25, H5
Uživatelské výhody nářadí
- Ráčna s mechanismem s 36 zuby a krouticím momentem až 50 Nm
- Zásobník na šroubovací hroty uvnitř rukojeti pro snadný přístup k 6 barevně rozlišeným hrotům z oceli S2 různých velikostí
- Silný magnetický držák šroubovacích hrotů udržuje hroty na místě
- Kompaktní konstrukce a měkká rukojeť pro plné ovládání a snadnou manipulaci
- Intuitivní kovový prstenec s levou a pravou polohou a manuálním středovým nastavením
Ruční nářadí Bosch DIY - příslušenství pro kutily
Šroubování bez námahy díky kompaktnímu a silnému šroubováku Bosch s krátkou ráčnou
Šroubovák s krátkou ráčnou Bosch se 6 šroubovacími hroty uvnitř rukojeti je komfortní a praktické univerzální nářadí pro rychlé a efektivní používání v kategorii DIY. Ráčna s mechanismem s 36 zuby vyrobeným práškovou metalurgií poskytuje pozoruhodně vysoký krouticí moment až 50 Nm. Intuitivní kovový prstenec umožňuje rychlou změnu směru otočením zleva doprava a má střední polohu pro manuální šroubování. Silné magnetické upevnění udržuje šroubovací hroty na místě a správný hrot je vždy po ruce díky zásobníku na 6 hrotů s barevným odlišením z tvrzené oceli S2. Tento šroubovák Bosch s ráčnou je vyroben ergonomicky s ohledem na komfort, má měkkou dvoukomponentovou rukojeť a díky kompaktním rozměrům je ideální pro šroubování na těžko dostupných místech a přesné šroubování.
Objednávací číslo Bosch
1600A032UY
1 600 A03 2UY
1.600.A03.2UV
EAN
4053423302219
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 4053423302219 |
| Priemer rukoväte: | 37 mm |
| Dĺžka vretena: | 28 mm |
| Priemer stopky: | 10 mm |
| Materiál: | Chróm-vanádium, PP, TPR |
| Normy: | DIN ISO 1173:2001 |
| Mechanizmus: | Mechanizmus s 36 zubami vyrobený práškovou metalurgiou |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 111 x 36 x 37 mm |
| Hmotnosť: | 0,129 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
