Bosch Šroubovák PH1 X 100MM Professional
Kód: 1600A01TG2
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající odolnost díky kovové stopce procházející rukojetí, kovové úderové ploše a tvrzenému hrotu
- Integrovaný šestihranný úchyt umožňuje použití vyššího utahovacího momentu
- Ergonomický tvar rukojeti a měkká úchopová plocha zaručují snadné a komfortní používání
- Bosch Heavy Duty Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Křížový šroubovák
- Robustní šroubovák díky odolné konstrukci hrotu
- Robustní šroubovák díky kovové stopce procházející rukojetí
- Robustní nářadí díky nárazuvzdornému krytu umožňujícímu upevňování, sekání a uvolňování
- Šestihranná hlavice
- Ergonomická rukojeť
- Vyhledávač nářadí
- Rukojeť s měkkým úchopem
- Antirolovací konstrukce
- Nárazový koncový kryt
- Násada Thru-Tang (konstrukce z jednoho kusu)
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Šroubovák Bosch PH 1×100 Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Křížový šroubovák PH1 Bosch Professional je extrémně odolný díky průběžnému kovovému drieku, který prochází až přes rukojeť, kovové úderové ploše a tvrzenému hrotu. Ergonomický tvar rukojeti a měkká úchopová plocha zaručují komfortní používání a integrovaný šestihranný úchyt umožňuje použití vyššího utahovacího momentu. Ideální nářadí pro šroubování, sekání a povolování utažených šroubů.
Vybavení a používání
Velikosti jsou uvedeny na rukojeti, takže můžete rychle najít správný šroubovák na práci. Délka hřídele je 100 mm. Dostupné také jako PH2 s délkou hřídele 125 mm.
Objednací číslo Bosch
1600A01TG2
1 600 A01 TG2
1.600.A01.TG2
EAN
4059952512396
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 4059952512396 |
| Profil: | PH |
| Priemer rukoväti: | 33 mm |
| Dĺžka vretena: | 100 mm |
| Priemer deliaceho kotúča: | 4,5 mm |
| Hmotnosť: | 0,21 kg |
| Materiál: | Chróm-vanádium |
