Bosch Skládací transportní vozík Alu-Caddy L-Boxx
Kód: 1600A001SA
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Lehký a kompaktní: Hliníkový přepravní vozík se sklopnými kolečky, rukojetí a úložnou plochou pro prostorově úsporné uložení
- Bezpečná přeprava BOXXů díky bočním ochranám na úložné ploše a elastickému fixačnímu popruhu
- S možností zatížení do 125 kg, na schodech do 60 kg
- Použití i jako standardní rudl
- Jednoduchý skládací mechanismus, odnímatelné ližiny
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch Alu-Caddy Professional: Podrobnější informace
Hliníkový vozík Bosch Caddy umožňuje pohodlnou přepravu jako součást systému Bosch Mobility System. Je vyroben z hliníku a rukojeť a kolečka jsou sklopná pro snadné a prostorově úsporné skladování. Kompatibilní nosná plocha a elastický pás umožňují pevné zajištění na sobě naskládaných prvků L-BOXX pro bezpečnou přepravu. S nosností 125 kg na podlaze a 60 kg na schodech je tento vozík stabilní a robustní. Jedná se o ideální řešení přepravy prvků L-BOXX a L-kufrů.
Objednací číslo Bosch
1600A001SA
1 600 A00 1SA
1.600.A00.1SA
EAN
3165140767705
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém Bosch Mobility |
|---|---|
| EAN: | 3165140767705 |
| Vyhotovenie: | hliník + nárazuvzdorný plast (AL, ABS) |
| Hmotnosť: | 7,1 kg |
| Výška v roztiahnutom stave: | 110 cm |
| Výška v zloženom stave: | 81 cm |
| Šírka: | 51 cm |
| Hĺbka rozložených lyžín: | 29 cm |
| Hĺbka v rozloženom stave: | 52 cm |
| Hĺbka v zloženom stave: | 8 cm |
Kufor L-BOXX Bosch Professional
Úložný systém Bosch L-BOXX Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
