Bosch Řezačka na dlaždice a obkládačky PTC 640
Kód: 0603B04400
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné nařezávání a lámání dlaždic nebo obkládaček jen v jednom pracovním kroku
- Řezné kolečko s vrstvou titanu pro komfortní nařezávání obkládaček
- Bezpečné zafixování obkládačky umožňující přesné nařezávání a lámání
- Rozšíření dosedací plochy pro pohodlné řezání velkých dlaždic a obkládaček
- Vysoká přesnost i při řezání úzkých pásků obkládačky
- Stabilní 45° úhlový doraz pro přesné diagonální řezy
- Nízká hmotnost a pohodlné rukojeti pro přenášení pro snadný transport řezačky na obkládačky a dlaždice
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Snadné řezání keramických dlaždic – ideální nářadí Bosch pro práce vyžadující opakované řezání nebo práce s velkoformátovými dlaždicemi
Snadnější řezání velkých dlaždic – řezačka dlaždic PTC 640 je ideálním nářadím pro práce se širokými dlaždicemi a pro práce vyžadující přesné opakované řezání. Rozšíření stolu umožňuje řezat velké dlaždice délky až 640 mm. Opakované řezání s vysokou přesností díky funkci dorazu. Titanové řezné kolečko zaručuje přesné nařezání před čistým zlomením dlaždice lámací konzolou, díky čemuž není třeba vyjímat dlaždice z nářadí. Pro diagonální řezy lze použít úhlový doraz 45°; pro přesné podélné řezy integrovaný paralelní doraz
Objednací číslo Bosch
0603B04400
0 603 B04 400
0.603.B04.400
EAN
3165140743310
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rezačky obkladov |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140743310 |
| Balení: | karton |
| Hĺbka x dĺžka x výška: | 30 x 99 x 29 cm |
| Max. výška rezu: | 12 mm |
| Max. dĺžka rezu pri pozdĺžnych rezoch: | 640 mm |
| Uhly zošikmenia (šikmé rezy) horizontálne: | 0 – 45° |
| Hmotnosť: | 9,1 kg |
Rezačky na dlaždice PTC 470 / 640
Rezačky na dlaždice PTC 470 a PTC 640
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
