Bosch Rezací kotouč EXPERT Diamond Metal Wheel, 105 x 20/16 mm
Kód: 2608900531
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Nabízí až 50× delší životnost než řezný kotouč Bosch 2608607414
Řezání kovů, jako je ocel a litina, si na kotoučích úhlových brusek tradičně vybírá daň a mnozí pracovníci znají ten chemický smrad lepených kotoučů hořících během řezání. Kotouč EXPERT Diamond Metal Wheel může tento zápach poslat na smetiště dějin, stejně jako časté cesty do obchodu pro nákup nových kotoučů na řezání kovů.
Kotouč EXPERT Diamond Metal Wheel využívá diamantovou technologii Bosch Diamond Technology, tedy diamantová zrna optimální kvality upevněná na ocelové tělo. Tato super tvrdá hrana vydrží mnohonásobně déle než i nejlepší lepené kotouče a dokáže snadno řezat širokou škálu železných a neželezných kovů. Při pádu se nerozbije, během řezání nevytváří žádný chemický zápach ani zvýšené množství prachu a během své dlouhé životnosti si zachovává konstantní hloubku a rychlost řezu.
Diamantový kotouč Bosch EXPERT Diamond Metal Wheel přináší zcela nový způsob řezání kovu řemeslníkům a stavebním dělníkům, které již unavuje neustálé vyhazování lepených kotoučů (a s nimi i peněz) do koše.
S 20mm otvorem pro frézu na mramor.
Pro malé úhlové brusky; Pro frézy na mramor
Materiály
- Litiná; Nerezová ocel; Ocel; Neželezné kovy; Vláknité plasty GFK, CFK
Diamond Technology Diamond Technology od společnosti Bosch přichytává diamantové zrno k ocelovému tělu pomocí pokročilých technik výroby. Tato vysoce kvalitní diamantová zrna poskytují vynikající odolnost proti opotřebení a jsou optimalizována pro řezání vybraných materiálů. Tento postup posouvá funkčnost a životnost diamantu příslušenství této řady na nepřekonatelnou úroveň.
Čistý, s ochranou proti roztříštění Při pádu se neroztříští, při řezání nevytváří chemický zápach ani nezvyšuje prašnost, žádný datum spotřeby.
Ocelové tělo Robustní ocelové tělo udržuje konstantní hloubku řezu. Jedinečný design větracích otvorů a drážky brání deformaci a zajistí konstantní rychlost.
Příslušenství Bosch pro nářadí
Objednávací číslo Bosch
2608900531
2 608 900 531
2.608.900.531
EAN
4059952536804
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové rezacie kotúče na kov EXPERT Diamond Metal Wheel |
|---|---|
| EAN: | 4059952536804 |
| Průměr: | 105 mm |
| Priemer otvoru: | 20 mm |
| Priemer otvoru s redukčným krúžkom: | 16 mm |
| Počet ks v balení: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
