Bosch Řezný kotouč EXPERT Carbide Multi Wheel X-LOCK, 115 mm, 22,23 mm, 10 ks
Kód: 2608901194
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Technologie Carbide Technology pro zajištění dlouhé životnosti při řezání různých materiálů
Profesionálové oceňují úhlové brusky pro jejich schopnost řezat tvrdé materiály jako beton, kámen a kov. Řada EXPERT Carbide Multi Wheel dokáže ještě více rozšířit všestrannost tohoto úžasného nástroje, takže bude zvládat řezání prakticky všech druhů měkčích materiálů jako je dřevo, plasty a moderní kompozity.
Kotouč EXPERT Carbide Multi Wheel využívá ostrá karbidová zrna na svém lemu pro mimořádně efektivní řezání více materiálů. Zrna jsou připojena k ocelovému tělu laserovou technikou, aby vznikl extra pevný spoj, takže vzniká bezpečný a spolehlivý řezací kotouč, který si během dlouhé životnosti zachovává konstantní rychlost a hloubku.
Kotouč EXPERT Carbide Multi Wheel ještě více rozšíří všestrannost vaší úhlové brusky. Pro mnohé řemeslníky se tak může stát jediným potřebným elektrickým nářadím.
Zacvaknutí s X-LOCK – nejrychlejší systém výměny příslušenství na trhu. Vhodný i pro úhlové brusky s maticemi a závity.
Pro malé úhlové brusky
Materiály
- Tvrdé dřevo; Dřevo s hřebíky; Plasty; Sádrokartonová deska
Carbide Technology Pomocí technických zkušeností Bosch Carbide Technology bylo na příslušenství přichyceno výjimečně ostré zrno z nejtvrdšího kovu. Vysoce kvalitní karbid je mimořádně abrazivní a umožňuje obrábět i velmi tvrdé materiály, a díky kombinaci odolnosti a možnosti rychlé práce přináší vynikající produktivitu.
Ocelové tělo Robustní ocelové tělo udržuje konstantní hloubku řezu. Jedinečný design větracích otvorů a drážky brání deformaci a zajistí konstantní rychlost.
Mimořádně silná vazba Dlouhodobá a bezpečná práce díky mimořádně silnému spojení laserem. Jedinečná technika výroby společnosti Bosch zapouští karbidová zrna přímo do ocelové hrany.
Příslušenství Bosch pro nářadí
Objednávací číslo Bosch
2608901194
2 608 901 194
2.608.901.194
EAN
4059952567525
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Karbidové rezacie kotúče na drevo, plasty, mäkké kovy EXPERT Carbide Multi Wheel |
|---|---|
| EAN: | 4059952567525 |
| Průměr: | 115 mm |
| Upínání: | závit M 14, bezklíčové X-LOCK |
| Materiál: | HM (tvrdokov) |
| Max. počet otáčok: | 13.300 min-1 |
| Priemer otvoru: | 22,23 mm |
| Hrúbka: | 1,0 mm |
| Počet ks v balení: | 10 |
Bosch X-LOCK rezací kotúč Carbide Multi Wheel
EXPERTI testujú EXPERT - EXPERT Carbide Multi Wheel
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
