Bosch Rázový utahovák GDS 30
Kód: 0601435108
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025075, Závěsné držadlo 3601310013, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Pro náročné šroubové spoje při výrobě nákladních automobilů a stavebních strojů, při výrobě užitkových vozidel, v těžkém a petrochemickém průmyslu
- Přídavná rukojeť s opěrným talířem, montovatelná ve dvou polohách pro lepší manipulaci
- Se závěsným zařízením pro upevnění na navíjecí kladku
- Příklepový mechanizmus Charpy s nízkou zpětnou reakcí a dlouhou životností
- Vysoký rázový výkon při nízké hmotnosti
- Pravý/levý chod pro utahování a povolování
- Torzní tyče (speciální příslušenství), zaručující přesné dodržení požadovaného krouticího momentu
- Snadno vyměnitelné vkládací nástroje
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDS 30 Professional: Podrobnější informace
Elektrický Bosch GDS 30 Professional je vysoce výkonný rázový utahovák pro velké šroubové spoje. Jeho působivý 920W motor s maximálním krouticím momentem 1 000 Nm umožňuje výkonné šroubování a povolování šroubů až do průměru M30. Pro pohodlnou manipulaci má přídavnou rukojeť s nosnou deskou, kterou lze namontovat ve dvou polohách. Integrovaný závěsný mechanismus umožňuje v případě potřeby připevnit nářadí na vyvažovací zařízení. Toto elektrické nářadí Bosch je vhodné pro silově náročné šroubování do betonu a kovu, těžké šroubování na nákladních automobilech, stavebních strojích a konstrukci užitkových vozidel, jakož i pro práci v petrochemii a těžkém průmyslu. Bosch GDS 30 Professional má 1" držák bitů, vnější čtyřhran.
Objednací číslo Bosch
0601435108
0 601 435 108
0.601.435.108
EAN
3165140316149
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140316149 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 920 W |
| Krútiaci moment, max. (tuhý skrutkový spoj): | 1.000 Nm |
| Krútiaci moment, max. (mäkký skrutkový spoj): | 500 Nm |
| Menovité otáčky: | 860 min-1 |
| Hmotnosť: | 7,3 kg |
| Upínanie nástrojov: | 1" vonkajší štvorhran |
| Dĺžka: | 431 mm |
| Výška: | 436 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
