Bosch Rámová pila na kov 300 mm
Kód: 1600A02ZA8
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Rámová pila na kov 300 mm
Uživatelské výhody nářadí
- Robustní pouzdro s ergonomickým designem, měkkou rukojetí a druhou rukojetí pro optimální kontrolu, sílu a pohodlí
- Jemný bimetalový pilový list s délkou 300 mm a 24 zuby pro přesné řezání kovu, plastu a dalších materiálů.
- Dlouhá životnost díky řezným zubům tvrdosti 62-68 HRC
- Intuitivní uvolňovací mechanismus pro snadnou výměnu pilového listu
- Všestranné standardní a zarovnané řezání pod úhlem 45° a 90°
Ruční nářadí Bosch DIY - příslušenství pro kutily
Přesnost v každém řezu: Univerzální pila zvládne více domácích prací
Vyrobte kovové police nebo řežte plastové trubky s precizní a ergonomickou pilou Bosch 300 mm. Tato univerzální a robustní pila má dvě ergonomické rukojeti s povrchovou úpravou Softgrip pro optimální ovládání a bezpečné vedení. Jemný bimetalový pilový list s 24 TPI je ideální pro přesné a čisté řezy ve všech typech kovů, plastů, dřeva, kompozitních materiálů a dalších. Čepel je vysoce odolná díky pevným zubům s tvrdostí 62-68 HRC. Rámová pila Bosch je vybavena snadno uvolňovacím mechanismem pro jednoduchou výměnu pilových listů. Tato pila je navíc vybavena 45° a 90° řeznými úhly, takže může aplikovat zarovnané i volné řezy.
Objednací číslo Bosch
1600A02ZA8
1 600 A02 ZA8
1.600.A02.ZA8
EAN
4053423255089
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční pily |
|---|---|
| EAN: | 4053423255089 |
| Materiál pílového listu: | bimetal |
| Dĺžka listu: | 300 mm |
| Hustota zubov: | 24 TPI |
| Pílové zuby, tvrdosť: | 62-68 HRC |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 143 x 450 x 38 mm |
| Hmotnosť: | 0,579 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
