Bosch 25dílná ráčna sada 1/2″
Kód: 1600A02Z9F
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Račna 1/2″, sada nástrčných klíčů, prodloužení, adaptéry, Balení pouzdro na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Silná račna 1/2″ umožňující utahovací moment až 768 Nm, který minimálně o 50 % překračuje normu ISO
- Vybavená jemným 72zubým mechanismem na pracovní úhel 5°
- Zajišťovací tlačítko pro bezpečné uvolnění nástrčného klíče a intuitivní přepínání utahování doleva a doprava
- Zahnutý krk pro lepší manipulaci a dosah do stísněných prostor
- Ergonomická rukojeť račne s měkkým úchopem pro optimální kontrolu a optimální komfort
- Podle norem: ISO 3315, ISO 1174
Ruční nářadí Bosch DIY - příslušenství pro domácí kutily
Súprava so silnou račňou Bosch 1/2″ na všestranné práce kategórie DIY
Silná račna Bosch 1/2″ je vše, co potřebujete pro automechanické a montážní práce kategorie DIY. Tato račna umožňuje pozoruhodný vysoký utahovací moment až 768 Nm, který minimálně o 50 % překračuje aktuální normu ISO (podle norem: ISO 3315, ISO 1174). Jemný 72zubý mechanismus vyrobený práškovou metalurgií umožňuje pracovní úhel 5° pro lepší přenos síly a práci ve stísněných prostorech. Praktické zajišťovací tlačítko zaručuje bezpečné upevnění a uvolnění nástrčných klíčů. Intuitivní přepínač umožňuje rychlou změnu směru utahování doleva nebo doprava. Dvoukomponentní rukojeť má ergonomické plochy s měkkým úchopem, které poskytují vyšší kontrolu a vyšší komfort.
Objednávacie číslo Bosch
1600A02Z9F
1 600 A02 Z9F
1.600.A02.Z9F
EAN
4053423254143
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Račně |
|---|---|
| EAN: | 4053423254143 |
| Materiál: | Legovaná oceľ |
| Mechanizmus rační: | mechanizmus so 72 zubami vyrobený práškovou metalurgiou |
| Max. krútiaci moment: | 768 Nm |
| Pracovný uhol rační: | 5° |
| Normy: | ISO 3315 |
| Rozmery račne (D × Š × V): | 265 x 41 x 56 mm |
| Hmotnosť: | 3,693 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
